ÖDEME VE TESLİMAT

Ödeme ve Teslimat

1.Sipariş Bedeli İadesi: Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Selda Jewellery üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

2.Teslimat: Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

3.Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Yurtiçi Kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra, her ürünün tedarik süresi ve teslimat süresi, ürün sayfasında belirtildiği gibi yapılır. Herhangi bir bilgi paylaşılmadığı durumlarda, ürünler siparişin verildikten en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.

4.Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz.

5.Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

6.Siparişleriniz Yurtdışına, “DHL” firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra, herhangi bir bilgi paylaşılmadığı durumlarda, ürünler siparişin verildikten en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir, 3-6 iş günü aralığında müşteriye teslim edilir.

Ödeme Takibi:

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.
Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

 Ürün Hasarlı İse:

Hazırlamış olduğunuz tutanağın fotoğrafını çekip en kısa zamanda mail adresine durumu açıklayan bir metinle beraber gönderin.
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

We Use Cookies